Adult Gamers Hub

Bashkohuni me një komunitet entuziastësh të lojrave për të rritur


Luaj Në Lëvizje

Këto lojëra seksi funksionojnë si në kompjuter ashtu edhe në celular


Hapur Për Të Gjithë

Enjoy free gaming, no strings attached

Paris Gay Games - Free Gay Games Online

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Paris Gay Games Po Vjen Me Romancë Dhe Kinks

Bota e pornografisë po shkon në një trend të shkëlqimit dhe sensualitetit, për përmbajtje që kënaq si nevojat trupore të tifozëve ashtu edhe ato emocionale. Epo, tendenca arriti edhe në botën e lojrave gay, dhe duhet të pranoj se para se të luaja disa lojëra që po vijnë me përmbajtje të tillë, unë u shita në kamare. Kështu shitur në fakt që kam bindur ekipin se ne duhet të fillojë një vend të tërë dedikuar për gay romance lojra. Dhe ne e quajtëm Atë Paris Gay Games, pas kryeqytetit botëror të romancës., Koleksioni i faqes sonë po vjen vetëm me lojëra që po e bazojnë veprimin në linja interesante, bukuroshe dhe në pika dramatike të komplotit, të mbushura me zhvillimin e karakterit dhe kthesat e situatave që do t'ju mbajnë të luani. Por kjo nuk do të thotë se nuk ka seks në veprim. Ka shumë, po aq sa zhvillimi i truallit. Dhe gjithçka është interaktive.

Ndërsa ju merrni për të bashkëvepruar me personazhet dhe linjë komplot duke marrë vendime që do të ndikojnë se si historia unravels, gameplay seksi ofron një shumë të lirisë për veprim dhe kinks. Kjo është bukuria e LOJËRAVE TË REJA HTML5 që po vijnë në platformën tonë. Në krye të grafika dhe gameplay e madhe, këto lojëra të reja janë gjithashtu në dispozicion në të gjitha pajisjet tuaj. Ju mund të luani lojërat në kompjuterin tuaj dhe në celularin tuaj, pa marrë parasysh se çfarë sistemi operativ përdorni. Për sa kohë që pajisja juaj mund të kandidojë një shfletues up-to-date, ju do të jetë në gjendje për të luajtur lojra me asnjë çështje., Ne madje i testuam ato në pajisje të shumta për t'u siguruar për të.

Jetojnë Kaq Shumë Histori Në Përvoja Të Ndryshme Gameplay

Koleksioni i faqes sonë është i larmishëm si në kinks ashtu edhe në fantazitë që mund të shijoni dhe në mënyrën se si do t'i luani ato. Kur është fjala për tregimet, ne kemi kaq shumë aventura. Ne kemi ardhur me disa lojëra përvojë të dashurin në të cilën ju do të merrni për të shijuar jetën si një njeri i ri homoseksual në një marrëdhënie të dashur, një burrë i martuar i cili ka një jetë aktive seksuale me burrin e tij dhe shumë miq, dhe madje edhe marrëveshjet sugar daddy mund të përjetohet përmes lojrave tona.

Një lloj tjetër i lojës që është popullor në platformën tonë është gay dating simulator. Ju do të merrni për të krijuar avatars dhe pastaj të marrë ato në hartë, ku ju do të shikoni për të dashuruar dhe boyfriends potencial. Ju madje mund të jetoni aventura poliamore dhe të trajtoni partnerë të shumtë në të njëjtën kohë, me të gjithë dramën që përfshihet prej saj.

Por tregimet më gjithëpërfshirëse në faqen tonë do të vijnë nga lojërat e bazuara në tekst që ne ofrojmë. Këto lojëra do të ndjehen si romane grafike në pjesën më të madhe, me dy përjashtime. Ju merrni për të marrë vendime në pikat kyçe në veprim dhe ju gjithashtu merrni për të gameplay skenat e seksit. Por këto janë tregimet më të hollësishme, dhe ju do të ndjeni saktësisht se çfarë personazhi kryesor i romanit erotika që ju gameplay do të ndjehen, sepse ju merrni kaq shumë detaje nga brenda kokën e tyre. Megjithatë, vetëm duke lexuar në lidhje me këto lojëra nuk mund të ju jap një ide të qartë të asaj që është duke pritur për ju., Ju do të duhet të vërtetë të luajnë ata, dhe ju mund ta bëni këtë të drejtë tani.

No Restrictions, No Strings Attached

Paris Gay Games is one of the few porn gaming sites to truly offer a gameplay experience with no restrictions and no strings attached. Gjithçka që shihni këtu po ju vjen falas dhe edhe pse kemi disa reklama në faqe, ju as nuk do t'i vini re ato. Kufizimi i vetëm, nëse mund ta quajmë kështu, është ai që lidhet me moshën. Ju do të duhet të jetë 18 ose mbi në mënyrë që të luajnë këto lojëra. Pasi të konfirmoni moshën tuaj, e gjithë përmbajtja e faqes sonë do të jetë e juaja për kënaqësi të pakufizuar. Ne kurrë nuk kërkojmë për të dhënat tuaja personale në këtë faqe dhe serverat janë duke ofruar fund për fund encryption., Edhe seksionet e komenteve të secilës lojë janë të hapura për publikun. Bota jonë e tregimeve të romancës homoseksuale po mirëpret të gjithë. Kënaquni!

Luaj Falas Tani